/Böker

Böker

Nôže nemeckej nožiarske j firmy Böker.

Výrobca vyrába tri základe modelove rady nožov

Böker Solingen

s pravidla vyrábané v nemecku, je to ic hnajvyššia rada nožov, kvalita spracovania a použité materiály patria k špičke na trhu.

Böker Plus

pri tejto rade výrobca stavil na vynikajúci pomer cena výkon, mnohokrát v tejto rade najdete nože s materiálov ako je titán a ocel 440C za mimoriadne slušné peniaze, čiže ak chcete kvalitný nôž a Vaše financie sú obmedzené určite hladajte radu Böker Plus. spravidla su nože vyrábané na Taiwane, čo však dnes už nie je problém a výrobky ktoré od tial vychadzaju dosahuju europsku kvalitu.

Böker Magnum

je to najzákladnejšía rada, kde je na výber množstvo zaujímavých modelov a je veľmi oblúbená u bežného používatela nožov. ktorý nôž potrebuje ako príležitostný pracovný nástroj, celá rada Magnum je vyrábaná v Číne kôoli dosiahnutiu čo najlepšej ceny, neznamená to však že je to upône na úkor kvality, nože z rady Magnum sú zhotovovane z nožiarskych materiálov a firma Böker ponúka aj za tieto male peniaze naozaj maximum z nožiarskeho štandardu.

Böker takisto vyrába vlekú škálu kuchynských nožov od keramických až po damaškové. zasa v rôznych cenových hladinách a rôznych materiáloch, čiže každý si príde na svoje.

Ďalsou samostatnou kapitou sú holiace potreby a brity, kde takisto bokeru málo kto konkuruje pomerom cena kvalita a takisto nožnice a manikúry.

Ponuku značky Böker solingenBöker Plus a Boker Magnum najdete na našom eshope www.batereky-noze.sk

Böker plus
Böker plus Böker