/LIGHT MY FIRE KRESADLO

LIGHT MY FIRE KRESADLO

LIGHT MY FIRE FIRESTEEL ARMY

Tento top produkt švedskej firmy Light My Fire je asi zakladnou výbavou každého outdooroveho alebo bushcraftového nadšenca. Kresadla dnes vyrába spústa firiem v rôznych velkostiach, prevedeniach a čo je doležité aj v rôznej kvalite.

cez ruky nam prešlo snáď 30 roznych kresadiel a aj napriek cene si prvenstvo drží Light my fire co sa týka kvality prevedenia, čo však tu nie je až take dôležité ale aj čo sa týka schopnosti vtvoriť velkú a „hustú“ iskru. vela kresadiel sa mu približilo ale ostáva asi top medzi kresadlami. Samozrejme, že či už s väčšou alebo menšou námahou oheň pri správnom postupe zapálite skoro s každým, a rozdiely nie su markantne ale toto kresadlo je proste TOP zo všetkych ktore sme testovali.

Výrobca Light My Fire udáva že s kresadlom Light My fire Army škrtnete 12 000 krat co sme sice neskusali, ale ktomuto číslu sa určite minimálne priblížite.

teplota iskry do 3000 °C, čo u lacnejších kresadiel skrz použitia trochu iného zloženia kovu môže byť nižsia hodnota a tým padom aj trochu problematickejšie založenie ohňa.

Ak chcete mat po ruke na dlhú dobu to najkvalitnejšie kresadlo, na ktoré sa pri zakaladaní ohňa môžete spolahnúť určite siahnite po LIGHT MY FIRE ARMY

Urcite si pozrite aj ostatné produkty od Light my fire, a zistíte ze vela z nich ste uz davno potrebovali. velmi praktice a fukcne dizajnovo spracované riady do kazdych podmienok, v roznych farbach.

Light my fire Lunch kit

light my fire spice box

ligt my fire spork

 

www.baterky-noze.sk

Light my fire firesteel

light my fire army firesteel