/WOLF EYES NITE HUNTER

WOLF EYES NITE HUNTER

WOLF-EYES NITE HUNTER HUNTING SET – svietidlo na zbraň

prelomové svietidlo so zoom optikou, ak Vam v prípade baterky ide hlavne o extremný dostvit a čo najnižšia váha, tak WOLFEYES nite hunter hunting set je momentalne ta najlepsia volba.

je to idealne svietidlo na zbran ked potrebujete vidiet hlavne na ciel v dialke.

extremny dosvit svietidla az 400 m a zároven možnosť rozfokusovať jeho lúč na extrémne široky predurčuje svetlo skoro na každý druh použitia. týmto zároveň aj vylučuje potrebu nošiť dve svietidlajedno na ďaleký dosvit a jedno na blízko napríklad an dohladávku.

baterky Wolf eyes si medzi polovnikmy ale aj outdoorovými nadsencami našla velkú oblubu. sú vyrobené z mimoriadne odolneho leteckého hliníka a vodotešné, tým pádom predurčené do akýchkoľvek prírodných podmienok.

svietidlo sa predáva v oviacerých variantoch, ako samotne alebo ako set kde najdete vzdialenú spúšť ( pre použitie svietidla na zbrani), akumulátor, nabíjačku atd.

Dve najviac používane verzie pre použitie na zbrani sú verzia nite hunter s diodov R2 a Nite Hunter  XML.

POZOR! pri použití svietidla na zbrani sa odporúča jednorežimová verzia, ked si nasvecjete vzdialeným spínačom objekt v dialke je potrebné aby sa Vám svetlo zaplo vždy v najsilnejšom režime, ktorý poskytuje najvačší svetelný tok a teda aj naväčší dosvit!

verzi Nite Hunter hunting set R2: Dioda Cree R2 je pomerne starý typ ledky, avšak svojou konstrukciou velmi vhodna d osvetiel so zoom optikou kde ide halvne o maximalny dosvit. dioda je pomerne mala a tým pádom cez optiku svieti na užšie a tak dosahuje maximalny dosvit az 400 m, svetelny tok dava sice omnoho mensi ako dioda XML ale na jendotku plochy dava svetla viac preto moze dosahovat vyssi dosvit. v opacnom pripade ked chcete nasvietit vacsiu plochu vyhodnejsia je dioda cree XML .

 

kompletnú ponuku svietidiel WOLFEYES najdete na našom eshope www.baterky-noze.sk

wolfeyes nite unter hunting set
wolf eyes